Användarnamn: Lösenord:

Hej på er alla..

Hej på er alla medlemmar.
Nu är det så att vi behöver ytterligare godkännare. Det är ju ett tag sedan vi behövde några nya, så de som för länge sedan anmälde sitt intresse kanske inte fortfarande har kvar intresset för att bli en av oss godkännare.

Som godkännare krävs det att man behärskar svenska, man måste alltså kunna stava bra för att rätta till stavfel i recept som ska godkännas. Klubben är glad för varje recept man godkänner, man förbinder sig inte till något särskilt antal och man går in och sätter sig och godkänner när man har tid och lust. Godkännandet får aldrig bli ett tvång. Alla gör så gott de kan och ingen behöver känna skuldkänslor över att kanske inte ha hunnit godkänna någon dag. Det är viktigt att veta det, man gör det här frivilligt och det gäller åt båda håll.

Som godkännare ska du titta igenom alla nya recept som läggs in i matklubben. De ska följa matklubbens alla riktlinjer. Det är väl i stort sett det som görs, enkelt förklarat

Tveka inte, skicka anmälan via meddelande till mig eller till Lilloo.
Med vänlig hälsning
Lilljeppe och Lilloo

Hej,
Jag vill tacka för det stora gensvaret vi har fått. Vi kommer nu titta igenom alla erbjudanden. Tyvärr kommer inte alla som anmält sig bli godkännare, men vi sparar namnen för framtida behov. Alla som skickat meddelande kommer att få ett svar.

MVH
Lilljeppe
Huvudansvarig för godkännarna

Redigerat den 30 jan 2009 kl. 19:07


Lilljeppe
Kvinna 36 år
Uppsala
28 jan 2009 kl. 19:48

<< Tillbaka till FLER GODKÄNNARE BEHÖVS